× Політика Економіка Світ COVID-19 Суспільство Культура Спорт Надзвичайні події
Спорт
23/03/2021 19:53
Франція – Україна: Льоріс розкрив план підготовки до матчу та заговорив про завершення кар'єри

  Капітан збірної Франції Уго Льоріс налаштований успішно почати кваліфікацію на ЧС-2022. У гості завітає команда України.

  "Ми аналізували Україну тільки в матчах Ліги націй. Зокрема зустрічі з Німеччиною та Іспанією. Вони досягли багато чого. Те, що вони показали проти нас в товариському матчі, не демонструвало їхнього рівня або якості. Випадків COVID-19 було багато. Для нас важливо добре стартувати у кваліфікації, ми будемо прагнути здобути результат.

Кваліфікація на ЧС замість товариських матчів? Турніри складно розділити, але завдяки виступам у цих матчах є речі, які можна покращити перед Євро, і дещо залагодити на полі. Ці три зустрічі дадуть тренеру більше підказок і дозволять нам, гравцям, мати більше орієнтирів. Нам не потрібно займатися розрахунками, ми повинні віддати на полі все.

Прощання зі збірною після ЧС? Не можу загадувати наперед. Зараз я ближчий до кінця кар'єри, ніж до початку. Намагаюся викладатися щодня в клубі та збірній. Я не встановлюю для себе конкретних часових обмежень. Ми думали, що будемо грати на Євро у минулому році, але все вийшло з-під контролю. Тепер стартує кваліфікація на чемпіонат світу. Ми хочемо досягати успіху та здобути путівку якомога швидше. Моя індивідуальна мета – допомогти команді", – цитує Льоріса офіційний сайт FFF.